Privítanie
Vysoké Tatry
kliknutím na obrázky (nižšie) sa dostanete do fotogalérie, ktorá je tu skôr pre otestovanie ako ilustráciu ;-)

Vitajte na novej stránke, na prvom weblogu o meste a horstve Vysoké Tatry. Ambíciou tohto blogu je slobodne diskutovať o živote a dianí v našich veľhorách.

O tom čo je WEBLOG, k čomu slúži, ako funguje a na čo sa dá využiť sa dozviete na stránke Ako sa darí blogom na Slovensku.

Blog je na svojom začiatku – a budem veľmi rád, ak prví náhodní návštevníci zanechajú zopár rád a námetov, ktoré pomôžu tento blog poriadne naštartovať.

Ak niečo nebude celkom 100% fungovať, majte prosím trpezlivosť – všetko sa to ladí za pochodu a hlavne vo voľnom čase.

O čom to tu bude som vlastne naznačil hneď v úvode. Konkrétne témy by ste si mohli zvoliť sami (časom tá možnosť určite bude) a ukáže len čas ktoré z nich zakotvia nastálo.
Snáď hneď tá prvá téma sa bude týkať minuloročnej kalamity z piatka 19. 11. 2004… Nafotil som docela dosť fotografií, takže hneď ako rozbehám fotogalériu hodím ich na blog.

…to je zatiaľ všetko – ak ma niečo ešte napadne tak to tu pripíšem…

Views Counter v.0.10 čítané 4786 -krát od 1702 čitateľov

Príbuzné články

komentáre 2

  • SteveCallerab píše:

    Zdravim!
    Tento blog by mohol byt otvorenym a slobodnym forom myslienok o Tatrach. Myslim, ze v najblizsom case bude naozaj o com pisat! Tesim sa na velmi kriticke clanky a reakcie citatelov. Majitela blogu prosim o okresanie cenzury na najnizsiu moznu mieru, vdaka Orol.
    Drzim palce!

  • Prajem veľa zdaru tomuto blogu a najmä mnoho zaujímavých podnetov a postrehov od ľudí, ktorí majú naozaj radi krásne Tatry! Rád by som toto miesto podporil a snáď sa tu z tohto blogu stane obľúbené miesto pre všetkých nadšencov, ktorí majú radi Vysoké Tatry a ľudí čo pod nimi bývajú :-)
    Veľa zdaru!

Pridaj komentár

Vaša E-adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *