Google Blog Search – novinka !
Google Blog Search
Google už najnovšie prehľadáva aj všetky weblogy.
Google spustil špeciálnu vyhľadávaciu technológiu – Google Blog Search (325 x) – ktorá je zameraná na prehľadávanie blogov. Blogy sa stávajú čoraz viac populárnejšie a tak Google prichádza s touto – podľa mňa – úžasnou novinkou.
Schválne si skúste nechať vyhľadať slovko „TATRY“ ;-). Okrem množstva odkazov na TatryBLOG som našiel plno nových zaujímavých blogov, kde je niekoľko hodnotných článkov a fotografií z našich veľhôr. Možno aj Vám táto služba pomôže objaviť veľa nových článkov o Tatrách. O zaujímavé linky sa potom môžete podeliť v komentároch…
Google Blog Search nájdete na http://blogsearch.google.com/ (371 x), skúste využiť aj podrobnejšie nastavenie vyhľadávania (564 x).


Views Counter v.0.10 čítané 18359 -krát od 4073 čitateľov

Príbuzné články

Jeden komentár

  • Nedá mi trochu nerýpnuť si, lebo nemám rád slová typu „naj“, „prví“ a tak. Prvý blog o Tatrách by som mohol byť aj ja viď http://www.nfo.sk/kategorie/slovensko/vysoke-tatry/ :-)

    Ale inak držím palce a pridávam do čítačky O NZW z Novej Lesnej som vedel, ale až terazky som narazil na weblog. Btw používam tiež WordPress.

    S pozdravom kolega z vedľajšej dediny…

Pridaj komentár

Vaša E-adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *