Linky o Vysokých Tatrách – VIII. – Počasie
Dnešnú, VIII. skupinku odkazov na zaujímavé stránky o Vysokých Tatrách, venujem predpovedi počasia. Často je vidieť na mnohých weboch ikonky toho či onoho spravodajského servera. Niektoré viac pre efekt, iné zas naozaj s množstvom informácií. Mnohé z nich som už vyskúšal aj zavrhol. Systém je väčšinou všade rovnaký. Informácie z oblasti Tatier (Lomnický štít, Skalnaté Pleso, Štrbské Pleso) a Popradu (letisko Poprad, Gánovce) sú posielané medzinárodným staniciam resp. SHMÚ, ktoré ich ďalej šíria – aj prostredníctvom internetu na svojich serveroch. A takto okľukou z opačnej strany zemegule zbieram tatransko-popradské informácie aj ja. Osobne používam Weather.com (753 x) predpoveď nakoľko mi umožňuje pomocou aplikácie samurize (768 x) aj takéto veci priamo na desktope (295 x)

 1. SHMÚ – Aktuálna predpoveď pre Vysoké Tatry (1320 x)
  web po dlhom čase konečne k pozeraniu
 2. SHMÚ – Povodňový monitoring (63 x)
  Velický potok, Poprad, Studený potok
 3. SHMÚ – Zásoba vody v snehovej pokrývke (658 x)
  … k povodňovej situácii
 4. Animované snímky z družice I. (429 x)
  Tak toto je naozaj super vec! Meteosat ČHMÚ
 5. Animované snímky z družice II. (873 x)
  Meteoblue.ch
 6. Bohatý rozcestník na servery Hory.sk (818 x)
  Množstvo ďalších odkazov
 7. Samozrejme Tatry a Poprad nájdete aj na weather.com (984 x), wunderground.com (683 x), accuweather.com (724 x) a pod.

Všetky linky sústreďujem na stránke: Linky o Vysokých Tatrách (1566 x)

A ako vždy, aby som nezabudol – ak nájdete zaujímavú stránku s témou Vysoké Tatry, niečím Vás oslovila a zaujala a myslíte si, že by bolo dobré aby o nej vedelo čo najviac ľudí – pošlite mi ju. Po zvážení ju pridám do tohto zoznamu linkov (1566 x)

Views Counter v.0.10 čítané 21866 -krát od 5619 čitateľov

Príbuzné články

Bez komentárov

Pridaj komentár

Vaša E-adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *