Linky o Vysokých Tatrách – X. – Maďarské servery

Dnešnú, X. skupinku odkazov na zaujímavé stránky o Vysokých Tatrách, venujem maďarským serverom. Nacionalistov upozorňujem, že to nie je žiadna provokácia v dnešný Deň Ústavy SR. Jednoducho som len zistil, že aj Maďari majú kvalitné weby o Vysokých Tatrách a rád sa s Vami o ne podelím…

  1. Štvorjazyčný slovník zemepisných názvov Vysokých Tatier (rozšírená podoba Bohušovej knihy Od A po Z o názvoch Vysokých Tatier – a ešte v štyroch jazykoch!)
  2. Tatranské železnice, mirror (podrobnejšie informácie o železničnej doprave v Tatrách som doteraz nevidel – úžasné, že si s tým dal niekto námahu)
  3. TATRANET.HU (veľmi kvalitný rozcestník, veľa informácií o Vysokých Tatrách…)
  4. tatra.lap.hu (bohatý rozcestník s množstvom odkazov zatriedených do kategórií…)
  5. Magas-Tatra (blog akéhosi nadšenca… szervusz pajtás! ;-))
  6. PRIDANÉ: 2006-10-15T16:44:22+00:00 link od Mareka na informácie o TEŽ

Všetky linky sústreďujem na stránke: Linky o Vysokých Tatrách A ako vždy, aby som nezabudol – ak nájdete zaujímavú stránku s témou Vysoké Tatry, niečím Vás oslovila a zaujala a myslíte si, že by bolo dobré aby o nej vedelo čo najviac ľudí – pošlite mi ju. Po zvážení ju pridám do tohto zoznamu linkov

Posted in Tatra-LinkyTagged ,

5 thoughts on “Linky o Vysokých Tatrách – X. – Maďarské servery

  1. Hi, very nice blog. Nagyon tetszik! Ich bin der webmaster der seite http://www.tatranet.hu/. Vielen dank für den 3. platz! Ich/wir bemühen uns noch mehr infos über die Tatra zu bringen um eine bessere Tatracommunity zu schaffen. Stefan Braun PS: Übrigens ich bin auch architekt und webdesigner! ;-)

  2. Ahoj kamarát! Tvoja stránka je zaujimavá. Ja som tiež architect :-) I learn your language only since july, so I continue in english. Unfortunatelly I don’t understand too much from your site yet, but I will tell to my teacher, that translating your stuff will be a good practice :-)

  3. Hi Stefan, hi Zoli! Hi architects and webdesigners ;-) Thanks for remembrances. Hope, that oneself now we shall virtual visit more frequently… Tschüss & szervusztok (Orol/Eagle/Sas)

  4. Mal by som požiadavku či by nebolo možne na stranke http://www.novalesna.sk uviesť cestovný poridok TEŽ,ako ma uvedene Euro CRV.Takyto cestovný poridok ste už mali uvedeny caca pred 2-3rokmi. Za porozumenie ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.