Club 195 – Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll

Club 195 - JAZZ&ROCK Po dlhšej prestávke tu mám opäť pozvánku od Michala Kontríka – majiteľa a prevádzkovateľa hudobného klubu Club 195 JAZZ&ROCK v Dolnom Smokovci – Pod lesom. Naživo tu môžete uvidieť a vypočuť rockové kvarteto zo Žiliny – Liquid Boogie Roll. Je to partia výborných muzikantov okolo gitaristu Pala Chodelku. Koncert sa uskutoční v piatok – 10. 11. 2006 o 20.00 h. opakujem:

Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll 10. 11. 2006 piatok 20.00 h

Viac informácií o koncerte sa dozviete na klubovej stránke www.club195.sk Info o kapele nájdete na stránke Pala Chodelku

Posted in Kultúra, Zo spoločnostiTagged , , , ,

4 thoughts on “Club 195 – Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll

  1. Aj som chcel ist na koncert, ale ten web klubu je vcelku na prd, lebo nie je tam to hlavne a to ako sa do neho dostat. Mapka by bodla.

  2. Ta mapa tam pred niekolkymi dnami nebola a ani na tej cest enemaju nejaku do coi bijucu tabulu nemaju, ak teda vobec nejaka je. :-) Este si rypnem: na mape je NZW grafici, kto su ti dalsi? :-)

  3. Samotny obrazok je z dna 29.3.2003, datum suboru KONTAKT si moze precitat kazdy a je z dna 7.3.2005 … takze nerypaj a pozorne citaj ;-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.